Přeskočit na obsah
Domů » GALAVEČER ATT SPORT ZONE

GALAVEČER ATT SPORT ZONE

9. PROSINCE 2023 PROBÍHÁ V BRNĚNSKÉ VORONĚŽI JIŽ TŘETÍ GALAVEČER ATT SPORT ZONE POD KŘÍDLY ÚSPĚŠNÉ FIRMY ATT INVESTMENS V ČELE S JEJÍM MAJITELEM A SPORTOVNÍM MECENÁŠEM MIROSLAVEM ZADÁKEM. V KONGESOVÉM SÁLE SE SPOLEČNĚ SCHÁZEJÍ ÚSPĚŠNÍ SPORTOVCI, TRENÉŘI, VÝZNAMNÍ SPONZOŘI I OBCHODNÍ PARTNEŘI. PO VEČEŘI NÁS VÍTÁ TRADIČNÍ MODERÁTORSKÉ DUO GABI GOLD A MIROSLAV ZADÁK A GALAVEČER PLNÝ EMOCÍ A ZÁBAVY PRÁVĚ ZAČÍNÁ.

GOLF

Zástupce golfu a Golf Digestu neotvírá večer náhodou. Vždyť právě na golfových tour se podnikatelé potkávají a domlouvají jak propojit byznys s podporou sportu. Zelený sport je tak pro ATT Investments i ATT Sport Zone sportem, který lidi spojuje a propojuje. 

ZÁSTUPCE GOLF DIGEST LUKÁŠ FRIDRICH SPOLU S MIROSLAVEM ZADÁKEM

CYKLISTIKA

Jednoznačně marketingově nejsilnější tým, který v naší sportovní rodině máme. ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM je nejlepší českou profesionální cyklistickou stájí a v evropském pořadí končí na neskutečném třetím místě. Sezóna 2023 je určitě zatím tou nejúspěšnější, ale tvrdá práce a vize roku 2024 slibuje další skvělý cyklistický rok v našem dresu a na evropských silnicích. Naši cyklisté se momentálně připravují na jihu Španělska.

ŠÉFEM ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM JE RADIM KIJEVSKÝ

RALLY

Novým a velice silným článkem naší zóny je pan Aleš Loprais a jeho tým. Celý sál poslouchá jeho africkou zdravici z tvrdé přípravy na nadcházející ročník slavné Rally Dakar. ATT logo se bude vyjímat na jednom z nejslavnějších kamionů a my věříme, že celé posádce přinese štěstí. Na pódiu tým zastupuje jeho bratr Daniel.

ALEŠ LOPRAIS

FLORBAL

Lídr florbalové oddílu Gorily Plzeň Roman Surák představuje nejen postupové vize svého klubu, ale i skvělou práci s mládeží, která je pro Gorily zásadní. Jejich letní turnaj Gorila Cup je největším sportovním svátkem na Plzeňsku a pravidelně se ho účastní až 1200 mládežnických florbalistů. ATT Investments je hrdým partnerem této obří a tolik prospěšné akce.

ROMAN SURÁK PŘEDSTAVUJE GORILY PLZEŇ

AMERICKÝ FOTBAL

Dalším nováčkem v ATT Sport Zone jsou američtí fotbalisté Prague Black Panthers. Jasně nejlepší český klub hraje rakouskou nejvyšší soutěž a má ty nejvyšší cíle. I s naší pomocí se bude chtít v příští sezoně probojovat k titulu. 

PRAGUE BLACK PANTHERS

BOHEMIANS PRAHA

Kdo by neznal slavné Klokany z Ďolíčku. A v Brně jsme poctěni vzácnou návštěvou. Otec a syn Jakubowiczové, kteří nejprve pomohli zachránit klub před zánikem, aby následně dovedli fotbalové Klokany po 36 letech do evropských pohárů. Zřejmě nejzábavnější vstup večera plný fotbalových historek si užije celý sál a zazní i velká pravda o tom, jak je podpora sportu důležitá a jak je nutno si vážit lidí, kteří ji poskytují.

JAKUBOWICZOVÉ JSOU OPRAVDOVÍ FOTBALOVÍ SRDCAŘI

SK KLADNO

Ale je nutno podporovat i nižší fotbalová patra, zvláště ve vašem rodném městě. Fotbalový klub s velkou tradicí chce zase “házet” ,a mění na jaro trenéra. “Je na čase aby se kladenský A tým vrátil do vyšších soutěží” má jasno kladenský manažer Michal Dyml a nebrání se ani přímé spolupráci právě s Bohemkou.

MICHAL DYML A KLADENSKÝ FOTBAL

UNITED WORLD GAMES

Každoroční olympiáda či Světové hry mládeže v Klagenfurtu již mají svůj zvuk a na galavečeru jsou oceněni všichni, kteří české výpravě pomáhají. Velkou novinkou pak je jmenování Šárky Vaculíkové ředitelkou UWG za Českou republiku. Naše redakce Šárku dobře zná a je to určitě ta nejlepší volba. UWG= JEDEN SVĚT -TISÍCE PŘÁTEL.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ ČESKOU ŘEDITELKOU UWG

HOKEJBAL

Srdcová záležitost. Naše CDHF reprezentace letos hrají ve všech kategoriích skvěle. Ve hře je v roce 2023 3×10 sad medailí a naše reprezentační výběry sklízejí drahé kovy od juniorů až po Master Elite 45+. Však posuďte sami a bilancujme rok 2023.

MS 3-3 HODONÍN+ MS 4-4 DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

ZLATO 3X / STŘÍBRO 4X / BRONZ 3X

ÚSPĚŠNÍ REPREZENTAČNÍ TRENÉŘI SLANINA A ZADÁK
OCENĚNÁ OPORA ŽENSKÝCH REPREZENTACÍ MARTINA TOPIČOVÁ
JAN BESSER PŘEDSTAVUJE HOKEJBALOVOU CCM LIGU 2024

První část galavečera pomalu končí a zbývá ještě představit a ocenit sponzory a partnery bez kterých by to nešlo.

Na závěr ještě poprosíme o krátké zhodnocení majitele ATT Investments a prezidenta CDHF pana Miroslava Zadáka: ” Dnešní večer byl opět o emocích a v hlavní roli byli naši sportovci. Tedy lidé, kteří mohou být vzory pro naše děti. Jim i všem naším sponzorům moc děkuji a užil jsem si i roli moderátora, to mě opravu baví. Díky za fantastický večer. Přeji všem více sportování i vítezství, ale i pokoru ke všem porážkám, které k tomu patří.”

Na závěr první části zazní hymna CDHF “SRDCE A GÓLY” s novým klipem Vojty Řepy a cesta na parket je volná