Přeskočit na obsah
Domů » HOKEJBAL NA GALAVEČERU ATT SPORTŮ

HOKEJBAL NA GALAVEČERU ATT SPORTŮ

8. leden 2022 se stává mezníkem v historii ATT SPORT ZONE a hokejbal pod křídly CDHF zde samozřejmě nemůže chybět.

Ale ještě než začneme slavit naše úspěchy, proběhne profesionální focení pro naše partnery. S medailemi pod dohledem GM Michaela Pospíšila zapózují zlatí Masters Martin Korbel a Martin Bálek. Stříbrný tahoun národního týmu mužů Michael Tóth a rovněž stříbrná lvice z Finska Nikola Vojtková.

Fantastický galavečer našich sportovců a partnerů v brněnské Voroněži má potom světovou úroveň a potvrzuje jaký obří skok dopředu v posledních letech děláme. Čtyři sta lidí v ohromném, luxusně připraveném sále. Vše na profesionální úrovni. Co více si v dnešní době přát.

Hokejbal je pro ATT Sport Zone určitě srdcovým sportem a na brněnském galavečeru je pořádně vidět. Vše pochopitelně propojuje hokejbalový osud reprezentačního trenéra a prezidenta CDHF Miroslava Zadáka, který se v Brně stává více prezidentem světové organizace WBHF a navíc vstupuje do hokejbalové síně slávy. Z českého týmu se z ruky výkonného ředitele WBHF Jaroslava Melíška dostává stejné pocty a vstupu mezi hokejbalové legendy i dvojici Vladimír Luka – Roman Bušek. Gratulujeme.

Rok 2021 byl pro české reprezentační výběry v hokejbalu mimořádně úspěšný a to je nutné náležitě ocenit. Na scénu tak přicházejí Stříbrné lvice z Finska a hned po nich i Mladé hokejbalové mužské pušky. Oba týmy přebírají nádherné stříbrné medaile a pamětní mince stejného kovu.

Prvním vrcholem večera je pak slavnostní dekorování MASTERS! Nejlepší veteránská reprezentace světa vyhrála jak šampionát 5-5 v Kanadě tak mistrovství 3-3 ve Finsku.

Nezastavitelní jsou na pódiu v plné síle a spolu se všemi lidmi v sále na závěr hokejbalové slávy zazpívají čerstvou hokejbalovou hymnu nároďáku SRDCE A GÓLY. Zlato jim sluší!

Dalším vrcholem povedeného galavečera jsou nové hokejbalové plány a vize CDHF, které představí prezident federace Miroslav Zadák. Letos hokejbalisty čeká světový pohár v Petrohradu a Moskvě a v červnu obří MS všech kategorií v Bratislavě.

Dále rozjíždíme vlastní soutěže, kde si 3 vítězné týmy v ATT SUPER LIZE rozdělí celkem 150.000 Kč. V roce 2023 nám bylo přiděleno MS 3-3 v Hodoníně a v roce 2024 MS 5-5 v Karlových Varech. Budoucnost plná práce a zábavy.

Vivat, sláva Hokejbal.

Zde by příběh mohl skončit, ale naši hokejbalisté nezapomínají. Na ty bez nichž by se nekonaly žádná mistrovství, kempy, zápasy. Na naše sponzory. Těm, kteří nám dovolí svobodně sportovat patří největší dík a jejich loga budeme vždy hrdě nosit na našich dresech. Vaší podpory a víry v nás a naše výkony si nesmírně ceníme a DĚKUJEME!