Přeskočit na obsah
Domů » REPREZENTAČNÍ KEMP PŘED SVĚTOVÝM POHÁREM SE BLÍŽÍ

REPREZENTAČNÍ KEMP PŘED SVĚTOVÝM POHÁREM SE BLÍŽÍ

Již tento víkend (5.- 6.2.2022) čeká naše reprezentační celky výběrový kemp v Dobřanech, který bude probíhat ve více fázích. Muže, Ženy, Masters a Juniory čeká nabitý program v přípravě na dubnový Světový pohár, který se koná v ruském Petrohradě a Moskvě ve formátu 4 na 4.

V sobotu čeká mužskou kategorii pod taktovkou trenéra Miroslava Zadáka jeden trénink na hrací ploše, suchý trénink v tělocvičně a zakončí sobotní den přípravným utkáním s extraligovým týmem TJ Snack Dobřany. V neděli absolvují muži ještě trénink na ploše a suchou jednotku v tělocvičně.

Ženský širší výběr čeká podobně natřískaný program. V sobotní den je čekají dva tréninky na ploše a dokonce tři suché jednotky, včetně regeneračních cvičení v tělocvičně. V neděli odehrají ženy vedené trenérským duem Lumír Rosůlek, Michal Tóth přátelské utkání s Rakovníkem, a také absolvují trénink v tělocvičně.

Mužské masters absolvují sobotní den jedním tréninkem na hřišti, dvěma jednotkami suchými a regeneračními v tělocvičně. Nedělní den patří přátelskému utkání s masters výběrem Central Czechia, a to opět pod taktovkou Miroslava Zadáka.

Juniorská kategorie má silně nabitý program. Nejmladší rozšířený výběr reprezentantů v Dobřanech povedou trenéři Petr Lindner a Michal Rapant. Sobotní den mají na programu tří fáze v tělocvičně a dvě jednotky na hrací ploše. V neděli ještě absolvují po jedné tréninkové přípravě na hřišti a v tělocvičně.

Kemp v Dobřanech má jasný cíl. Vybrat a nominovat závěrečné výběry na Světový pohár do Ruska, kam poletí všechny kategorie s nejvyššími ambicemi na zlaté medaile.