Přeskočit na obsah
Domů » REPREZENTAČNÍ KEMP V DOBŘANECH A NA PLNÝ PLYN!

REPREZENTAČNÍ KEMP V DOBŘANECH A NA PLNÝ PLYN!

Tento víkend se nesl ve znamení reprezentačního kempu, který se konal v Dobřanech u Plzně. I přes větší zimu, která opanovala hlavní tréninkovou plochu makaly všechny kategorie na plný plyn, a to nejen v hlavní hale, ale také v tělocvičně, kde probíhaly vícefázové tréninkové jednotky.

Muži A

Kategorie národního týmu mužů odstartovala kemp v sobotu ráno, kdy od 10 hodin hráči absolvovali trénink na hlavní ploše pod taktovkou hlavního trenéra Miroslava Zadáka. Dopolední jednotka trvala dlouhých 90 minut, nesla se ve vysokém tempu a byla přípravou na odpolední přípravné utkání proti domácímu celku TJ Snack Dobřany, hrající českou extraligu. Za utkání a pomoc při uspořádání kempu děkujeme Václavu Šlehoferovi, předsedovi klubu z Dobřan. V neděli čekala muže ještě jedna tréninková jednotka na hrací ploše pod taktovkou trenéra Reného Slaniny. Hodně kombinace, střelby a skvělé nálady.

Přípravný duel s TJ Snack Dobřany vyhrál náš výběr 4:1 a zapsal si cenné vítěztví.

Šimara, Humlíček, Brykner

Tóth M., Rosůlek L., Rosůlek J., Pala, Stromko, Diviš, Singer, Randis, Kaluža, Chyba, Voráček, Kuba, Tóth D., Hrubý, Růžička

Ženy A

Ženský rozšířený výběr před Světovým pohárem v Rusku zažil náročný víkend. V sobotu naše reprezentantky absolvovali dva tréninky na hrací ploše i kondiční cvičení v tělocvičně, které vedlo trenérské duo Lumír Rosůlek, Michal Tóth. Všechny tréninkové jednotky probíhali ve vysokém tempu a skvělé náladě.

V neděli ženy čekala nelehká zkouška, a to přátelské utkání s dorostem Rakovníku, ve kterém jsme bohužel po urputném boji prohráli 2:4.

Hřivová, Seidlová, Teplá

Bublová, Machková, Němcová, Nováková, Pecinová, Bucifalová, Cornová, Kubínová, Ištoková, Stoklasová, Vojtková, Herzigová, Procházková, Topičová, Holoubková, Kašparová, Kalistová, Vaněčková

Mládež

Tvrdá dřina, tak se dá nazvat tréninkový plán na celý víkend pro naše mladé pušky. Trenéři Petr Lindner a Michal Rapant zahájili kemp poradou s mladými hráči, poté absolvovali těžký kondiční trénink v tělocvičně a dva náročné na hrací ploše. Tréninkové jednotky se odehrávali v hodně fyzickém a náročném tempu a pětice brankářů zažila tréninky plné střelby. Neděle se vyvíjela v podobném duchu, ranní trénink na hrací ploše a jeden trénink v tělocvičně.

Kluci celý víkend makali na 100% a za to jim patří velký obdiv a poděkování.

Studénka, Fukárek, Pomajbík, Čára, Malotín

Dufek, Toman, Jankuj, Hruška, Slezák, Stromko, Popek, Vizvary, Hrubý, Planka, Jánoš, Šupa, Duchek T., Neimaier, Stránský, Randis, Duchek A., Wróbel

Masters Muži

Nejstarší kategorie na kempu absolvovala v sobotu jednu tréninkovou jednotku pod vedením trenéra Miroslava Zadáka. I když je všem v kategorii Masters nad 35 let, vždy se je na co dívat a hokejbal této kategorie paří na nejvyšší úroveň. To se ukázalo i tento víkend. Skvělá nálada i nasazení! V neděli měli Masters hrací trénink mezi sebou a opět to stálo za podívání.

Do Ruska jedeme na Světový pohár s jasným cílem, vybojovat zlaté medaile a přivést je domů.

Lindner, Fukárek, Šupík, Šnoblt

Hanuš, Bušek, Rosůlek J., Růžička, Novák, Gengel, Petrák, Šperl, Čech, Dušánek, Tyburec, Slanina R., Slanina M., Ručka, Indrst, Janík, Kusý, Paciorek, Surák, Helešic, Rapant, Chmel, Procházka, Pavlík, Smetana

Realizační tým na kempu v Dobřanech

Miroslav Zadák – trenér kategorie Muži a Masters

René Slanina – trenér kategorie Muži

Lumír Rosůlek – trenér kategorie Žen

Michal Tóth – trenér kategorie Žen

Petr Lindner – trenér kategorie Juniorů

Michal Rapant – trenér kategorie Juniorů

Michael Pospíšil – generální manažer

Jan Dědič – masér

Roman Kabát, Lukáš Hlavačka, Jindřich Schneider, Miroslav Jagoš, Václav Novák – kustodi